FB grupid

Puudutame südameid – toetus pärast lähedase enesetappu

Grupp on mõeldud just sulle, kes oled kaotanud oma lähedase suitsiidi tõttu.

See on koht, kus avatult ja ausalt jagada oma lugu ja kaotusvalu, oma tundeid, mõtteid, küsimusi, kahtlusi ja kõike muud sellega seonduvat (sh kuidas toetada oma lapsi). Oleme siin, et leida toetust ja üksteist toetada ning tunda, et me ei ole üksi.
Kuulates ja jagades leiad lohutust ja mõistmist ning äratundmist inimestelt, kes on olnud samas olukorras ja kogenud sama, mida sina tunned ja mõtled ning suudavad mõistavad sind nii nagu saavad mõista üksnes need, kes on selle isiklikult läbi elanud.
Samuti oled teretulnud jagama oma edulugusid ja seda, millest on olnud abi, kuidas toetada ennast ja lähedasi ning ühtlasi saab küsida küsimusi või teiste nõu või kogemusi.
Liitu

Taeva lapsed – kaotus läbi suitsiidi

Grupp on loodud suitsiidi tagajärjel lapse kaotanud vanemate toeks. NB! See grupp on mõeldud ainult vanematele (sõltumata sellest kas laps oli alaealine või täiskasvanu).

Iga lein on erinev. Suitsiidi tagajärjel lahkunud lapse vanema lein on täis süütunnet, mis on paljuski suunatud iseendale, täis kahetsusi, agasid, küsimusi – kuidas ma ei suutnud teda päästa ja kaitsta, see on ju minu, kui vanema esmane kohustus.
Suitsiidi tõttu lapse kaotamine ja lein on erinevad võrreldes teiste kaotuste ja leinaga, mistõttu saab sageli olla toeks ja anda väikese lootuse elu jätkumiseks üksnes teine sarnases olukorras olev inimene.
Suudame olla olemas sageli vaid teades teineteise olemasolust ja toest.
Liitu
Hoiame ühendust!
Ole kursis tugigruppide ja olulise infoga
Austame sinu privaatsust