Personaalne kohtumine

Kui tunned, et vajad seoses lähedase enesetapuga mõistmist, ärakuulamist ja tuge, aga tunned, et tugigrupp ei ole sinu jaoks või soovid jagada privaatsemalt, detailsemalt või isiklikumalt, kui grupiformaat võimaldab, siis tule julgelt individuaalsele kohtumisele.

  • Võibolla on sul midagi hingel, mida tahad südamelt ära rääkida või tunned, et on asju, mida sa ei saa või ei soovi oma lähedastega jagada.

  • Ehk vaevad sind süütunne, mõtted sellest, kas sa oleksid saanud või oleksid pidanud midagi rohkem tegema või ette nägema või piinab sind vastuseta küsimus miks?

  • Samuti tule, kui vajad lihtsalt oma lugu otsast lõpuni välja rääkida, võib olla kümnendat või kahekümnendat korda. Saad rääkida ilma et peaksid kartma hinnangut või hukkamõistu, ilma kartmata oma lähedasi oma jutuga kurvastada või koormata või neile haiget teha.

  • Või on sul lapsed, väikesed või suuremad, ja sa ei tea, kas ja kuidas neile juhtunust rääkida või vajad tuge, et suudaksid seda teha – isegi kui juhtunust on möödas aastaid või aastakümneid.

  • Tule, kui oled varjanud, et lähedase surm oli enesetapp, aga soovid oma koormat siiski turvalises ja usaldusväärses õhkkonnas kellegagi jagada.

Need kõik on normaalsed ja tavapärased reaktsioonid lähedase suitsiidi puhul, kuid elutervem valik on mitte jätta ennast üksi ja mitte kanda endas saladusi, mida ei saa mitte kellegagi jagada.

Võid kohtumisele tulla täie kindlusega, teades et kogemusnõustaja mõistab sind oma isikliku kogemuse tõttu hoopis sügavamal tasandil, kui puhtalt professionaal.

Kogemusnõustaja Eva Koženevski Foto Albert Truuväärt
Kogemusnõustaja Eva Koženevski

Personaalne kohtumine toimub kohapeal Tallinnas, kaugemal olijatele pakun võimalust kohtuda video vahendusel või ka telefoni teel.

Hind:

1 tund – 30 eurot

1,5 tundi – 45 eurot

"*" indicates required fields

Hoiame ühendust!
Ole kursis tugigruppide ja olulise infoga
Austame sinu privaatsust