Tugigrupp

Tugigruppi on oodatud kõik, kes on kaotanud lähedase inimese enesetapu tõttu – olgu see sinu pereliige, elukaaslane, sõber, töö- või koolikaaslane või kestahes muu inimene, kelle lahkumine suitsiidi läbi on sind puudutanud.

Olgu tegemist hiljutise või aastakümnete taguse kaotusega – kõik on teretulnud!

  • Saame kokku inimestega, kes on või on on olnud samas olukorras ja mõistavad sind nii nagu saavad mõista üksnes need, kes on lähedase suitsiidi isiklikult läbi elanud.

  • Turvalises keskkonnas saab jagada oma lugu, kuulata teiste kogemusi ning tunda, et sa ei ole üksi. Grupis rääkimise kohustust ei ole – on õigus vaikida.

  • Samuti saame jagada üksteisega seda, millest on olnud abi, kuidas ennast, oma pereliikmeid ja lapsi toetada ning saab küsida ka küsimusi või nõu.

Kui sa tunned, et see sind kõnetab, siis ära jäta ennast üksi!

Oled soojalt oodatud!

Männipuu sildiga Be kind
Tugigrupi korraldaja: kogemusnõustaja Eva Koženevski.
Aeg: Järgmine tugigrupp toimub kolmapäeval 12.aprillil 2023 kell 18-20.
Koht: Tallinna kesklinnas, Maneeži tn 3 (MTÜ Peaasjad ruumides).
Kuidas tulla? Asume lühikese jalutuskäigu kaugusel Viru keskusest. Lähedal asuvad ühistranspordipeatused Viru keskus, Hobujaama, Laikmaa, Narva mnt, Kivisilla.
Parkimine: Lähim parkimismaja on Viru keskus. Hoovis on võimalik parkida kuni kahel sõiduautol (palun uuri eelnevalt vabade kohtade olemasolu).
Tasu: vabatahtlik ja annetuslik (tugigrupi toetuseks ja kulude katteks). Oma panuse saad panna kohapeal karpi või teha ülekande.

Rohkem infot: efky@yahoo.com või 52 99 490 (Eva).

Hoiame ühendust!
Ole kursis tugigruppide ja olulise infoga
Austame sinu privaatsust